Jesteś tutaj: Start / Pedagog

mgr Elżbieta Woźniak

Godz. 1040-1335

Spotkania i rozmowy z uczniami. Konsultacje z nauczycielami i wychowawcami poszczególnych klas.

Godz. 800- 1335

Indywidualne rozmowy z rodzicami-pomoc w rozwiązywaniu sytuacji problemowych. Efektywne działania wspierające współpracę rodzica ze szkołą.

Godz. 810–1440

Współpraca z instytucjami wspierającymi pracę placówki- MOPS, PPP w Ślesinie, Koninie. Centrum Pomocy Rodzinie, Komisariat Policji w Sompolnie. Współpraca z instytucjami: Sąd Rodzinny i Nieletnich, Zespół Służb Kuratorskich itp.

Godz.1240-1430

Wywiady środowiskowe. Monitorowanie spełniania obowiązku szkolnego przez ucznia oraz rodzica. Rozmowy z uczniami, pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Godz. 955-1335

Prowadzenie i uzupełnianie na bieżąco dokumentacji. Uczestnictwo w godzinach wychowawczych. Realizowanie treści programowych z zakresu pracy pedagoga.

Nie udało się załadować pogody.

w Mąkolnie

zs3makolno@op.pl